L-813ID Kingbright
Symbol Micros:
OLC.L-813ID
Obudowa: Rys.OLC.L-813ID
LED; THT; 10mm; czerwony; jasność: 40-150mcd; długość fali: 625nm; prąd diody: 20mA dyfuzyjna; kąt świecenia: 60°; napięcie pracy: 2-2,5V
Parametry
| Kolor: | Czerwony |
| Jasność: | 40mcd ~ 150mcd |
| Prąd przewodzenia: | 20mA |
| Kąt świecenia: | 60° |
| Długość fali (nm): | 625nm |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 2V ~ 2,5V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
Producent: KingBright
Symbol producenta: L-813ID RoHS
Obudowa dokładna: Rys.OLC.L-813ID
Stan magazynowy:
1000 szt.
| ilość szt. | 3+ | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,6800 | 1,1000 | 0,7870 | 0,6880 | 0,6450 |
| Kolor: | Czerwony |
| Jasność: | 40mcd ~ 150mcd |
| Prąd przewodzenia: | 20mA |
| Kąt świecenia: | 60° |
| Długość fali (nm): | 625nm |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 2V ~ 2,5V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Montaż: | THT |
| Średnica: | 10mm |