OSNR5134A OPTOSUPPLY
Symbol Micros:
OLC.OSNR5134A
Obudowa: Rys.OLC.OSNR5134A
LED THT; dyfuzyjny; czerwony; jasność: 10-15mcd; kąt świecenia: 30°; prąd przewodzenia: 30mA Długość fali: 630-650nm; napięcie pracy: 1,8-2,4V
Parametry
| Producent: | OPTOSUPPLY |
| Kolor: | Czerwony |
| Długość fali zakres: | 630nm ~ 650nm |
| Jasność: | 10mcd ~ 15mcd |
| Prąd przewodzenia: | 30mA |
| Kąt świecenia: | 30° |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 1,8V ~ 2,4V |
Producent: OPTOSUPPLY
Symbol producenta: OSNR5134A RoHS
Obudowa dokładna: Rys.OLC.OSNR5134A
Stan magazynowy:
2000 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,7870 | 0,3720 | 0,2080 | 0,1570 | 0,1430 |
| Producent: | OPTOSUPPLY |
| Kolor: | Czerwony |
| Długość fali zakres: | 630nm ~ 650nm |
| Jasność: | 10mcd ~ 15mcd |
| Prąd przewodzenia: | 30mA |
| Kąt świecenia: | 30° |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 1,8V ~ 2,4V |
| Temperatura pracy (zakres): | -30°C ~ 85°C |
| Montaż: | THT |
| Średnica: | 5mm |