OSR51206E1N-0.8T OPTOSUPPLY
Symbol Micros:
OLC.OSR51206E1N-0.8T
Obudowa: Rys.OLC.OSR51206E1N-0.8T
LED SMD 1206 (3216); czerwony; odwrotnego montażu; jasność: 100mcd; kąt świecenia: 140° Prąd diody: 20mA; Długość fali: 625nm; przezroczysta; Napięcie pracy: 1,8-2,6V
Parametry
| Producent: | OPTOSUPPLY |
| Typ diody: | LED |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 1206 |
| Kolor diody LED: | Czerwony |
| Jasność: | 80mcd ~ 100mcd |
| Kąt świecenia: | 140° |
Producent: OPTOSUPPLY
Symbol producenta: OSR51206E1N-0.8T RoHS
Obudowa dokładna: Rys.OLC.OSR51206E1N-0.8T
Stan magazynowy:
6000 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 3000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,5590 | 0,2570 | 0,1400 | 0,1040 | 0,0932 |
| Producent: | OPTOSUPPLY |
| Typ diody: | LED |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 1206 |
| Kolor diody LED: | Czerwony |
| Jasność: | 80mcd ~ 100mcd |
| Kąt świecenia: | 140° |
| Prąd diody LED: | 30mA |
| Moc: | 78mW |
| Długość fali zakres: | 615nm ~ 630nm |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 1,8V ~ 2,6V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |