OLC10m1500
Symbol Micros:
OLC10m1500
Obudowa: Rys.OLC10m1500
LED; THT; 10mm; czerwony; 60~120mcd; 625nm; 20mA; 55°; 1,8~2,4V; matowa
Parametry
| Kolor: | Czerwony |
| Jasność: | 60~120mcd |
| Prąd przewodzenia: | 20mA |
| Kąt świecenia: | 55° |
| Długość fali (nm): | 625nm |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 1,8~2,4V |
| Montaż: | THT |
| Kolor: | Czerwony |
| Jasność: | 60~120mcd |
| Prąd przewodzenia: | 20mA |
| Kąt świecenia: | 55° |
| Długość fali (nm): | 625nm |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 1,8~2,4V |
| Montaż: | THT |
| Średnica: | 10mm |