L-59EGW Kingbright
Symbol Micros:
OLCZ.5m0060-3wk
Obudowa: Rys.OLCZ.5m0060-3wk
LED; THT; 5mm; czerwony/zielony; 20~60/20~50mcd; 625/565nm; 30/25mA; 60°; 2,0~2,5/2,2~2,5V; -40~+85°C; 3 piny; matowa
Parametry
| Kolor: | Czerwony/Zielony |
| Długość fali zakres: | 625/565nm |
| Jasność: | 20~60/20~50mcd |
| Kąt świecenia: | 60° |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 2,0~2,5/2,2~2,5V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Montaż: | THT |
| Kolor: | Czerwony/Zielony |
| Długość fali zakres: | 625/565nm |
| Jasność: | 20~60/20~50mcd |
| Kąt świecenia: | 60° |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 2,0~2,5/2,2~2,5V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Montaż: | THT |
| Średnica: | 5mm |