L-819EGW Kingbright
Symbol Micros:
OLCZ.L-819EGW
Obudowa: Rys.OLCZ.L-819EGW
LED THT; czerwony/zielony; jasność: 36-80mcd/18-50mcd; kąt świecenia: 50°; prąd diody: 25mA Długość fali: 625-627nm/565-568; dyfuzyjna; moc: 105mW; napięcie pracy: 2-2,5V/2,2-2,5V
Parametry
| Kolor: | Czerwono-Zielony |
| Jasność: | 80 mcd |
| Prąd przewodzenia: | 20mA |
| Kąt świecenia: | 50° |
| Napięcie przewodzenia [UF]: | 2,5V |
| Długość fali (nm): | 625nm |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 2,0V ~ 2,5V |
Producent: KingBright
Symbol producenta: L-819EGW RoHS
Obudowa dokładna: Rys.OLCZ.L-819EGW
Stan magazynowy:
600 szt.
| ilość szt. | 2+ | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,0300 | 1,2300 | 0,9450 | 0,8520 | 0,8110 |
| Kolor: | Czerwono-Zielony |
| Jasność: | 80 mcd |
| Prąd przewodzenia: | 20mA |
| Kąt świecenia: | 50° |
| Napięcie przewodzenia [UF]: | 2,5V |
| Długość fali (nm): | 625nm |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 2,0V ~ 2,5V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Montaż: | THT |
| Średnica: | 10mm |