OLG-D5-24V-AC/DC
Symbol Micros: OLG-D5-24V-AC/DC
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.OLG-D5-24V-AC/DC
Kontrolka LED zielona; wklęsła; średnica otworu montażowego: 11mm; 24VAC/DC temp. Pracy: -40 ~ +70; korpus: czarny; przewody 300mm; IP 44
Parametry
Napięcie pracy: 24V
Średnica [m]: 5mm
Kolor diody LED: Zielony
Pokrycie korpusu: Tworzywo ABS
Wyprowadzenia: Przewody
Długość przewodu: 300mm
Rodzaj kontrolki: Wklęsła
Pozycja dostępna na zamówienie
Napięcie pracy: 24V
Średnica [m]: 5mm
Kolor diody LED: Zielony
Pokrycie korpusu: Tworzywo ABS
Wyprowadzenia: Przewody
Długość przewodu: 300mm