OLI.HB.WK.WIRES
Symbol Micros:
OLI.HB.WK.WIRES
Obudowa: WIRES
Linki montażowe do lamp z serii Wk. 4 szt dowolny montaż
Parametry
| Moc: | 0W |
| Barwa światła: | Nie dotyczy |
| Strumień świetlny: | 0lm |
| Kąt świecenia: | 0° |
| Zakres napięcia zasilania: | 0 |
| Ilość i typ diod: | Nie dotyczy |
| Driver: | Meanwell |
Producent: import
Symbol producenta: OLI.HB.WK.WIRES RoHS
Obudowa dokładna: WIRES
Stan magazynowy:
4 szt.
| ilość szt. | 1+ | 5+ | 20+ | 50+ | 200+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 13,4300 | 11,5500 | 10,8100 | 10,5500 | 10,3300 |
| Moc: | 0W |
| Barwa światła: | Nie dotyczy |
| Strumień świetlny: | 0lm |
| Kąt świecenia: | 0° |
| Zakres napięcia zasilania: | 0 |
| Ilość i typ diod: | Nie dotyczy |
| Driver: | Meanwell |
| Stopień ochrony: | Nie dotyczy |
| Wymiary korpusu: | Nie dotyczy |
| Waga: | Nie dotyczy |
| CRI: | 0 |
| Żywotność [h]: | 0h |
| Temperatura pracy (zakres): | 0°C |
| Materiał obudowy: | Stal |
| Kolor obudowy: | Nie dotyczy |
Opis szczegółowy
Typ produktu:Linki montażowe do lamp z serii WK.
Materiał: stal
Do zastosowania z lampami:
OLI.HB.BN.100Wk
OLI.HB.BZ.100Wk
OLI.HB.BN.150Wk
OLI.HB.BZ.150Wk
OLI.HB.BZ.200Wk