OLN.PLCC2.0600
Symbol Micros:
OLN.PLCC2.0600
Obudowa: Rys.PLCC2s
LED PLCC-2 (3528); niebieska (470nm); jasność 400 - 600 mcd; kąt świecenia 120°; IF=20mA; VF=3.2V; z soczewką;
Parametry
| Typ diody: | LED |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | PLCC2 |
| Kolor diody LED: | Niebieski |
| Jasność: | 400 - 600 mcd |
| Kąt świecenia: | 120° |
| Prąd diody LED: | 20mA |
Producent: YETDA
Symbol producenta: S775ANB4 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.PLCC2s
Stan magazynowy:
2000 szt.
| ilość szt. | 3+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,3500 | 0,7210 | 0,5610 | 0,5080 | 0,4910 |
| Typ diody: | LED |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | PLCC2 |
| Kolor diody LED: | Niebieski |
| Jasność: | 400 - 600 mcd |
| Kąt świecenia: | 120° |
| Prąd diody LED: | 20mA |
| Długość fali (nm): | 470nm |
| Napięcie przewodzenia [UF]: | 3,2V |