OLP.1.8c4200 OPTOSUPPLY
Symbol Micros:
OLP.1.8c4200
Obudowa: Rys.OLP.1.8c4200
LED; THT; 1,8mm; pomarańczowy; 4200mcd; 605nm; 15mA; 30°; 12V; -30~+85°C
Parametry
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Jasność: | 4200mcd |
| Prąd przewodzenia: | 15mA |
| Kąt świecenia: | 30° |
| Napięcie przewodzenia [UF]: | 12,0V |
| Długość fali (nm): | 605nm |
| Temperatura pracy (zakres): | -30°C ~ 85°C |
Producent: OPTOSUPPLY
Symbol producenta: OS5OGA7331A-12V RoHS
Obudowa dokładna: Rys.OLP.1.8c4200
Stan magazynowy:
100 szt.
| ilość szt. | 2+ | 10+ | 50+ | 300+ | 1200+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,4500 | 1,4900 | 1,1400 | 1,0200 | 0,9800 |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Jasność: | 4200mcd |
| Prąd przewodzenia: | 15mA |
| Kąt świecenia: | 30° |
| Napięcie przewodzenia [UF]: | 12,0V |
| Długość fali (nm): | 605nm |
| Temperatura pracy (zakres): | -30°C ~ 85°C |
| Montaż: | THT |
| Średnica: | 1,8mm |