RF-W3S198TS-A41 REFOND
Symbol Micros:
OLRGB.RF-W3S198TS-A41
Obudowa: Rys.OLRGB.RF-W3S198TS-A41
LED SMD 0606 RGB; jasność: 35-100mcd/60-200mcd/260-900mcd; prąd diody: 20mA Długość fali: 625-635nm/515-525nm465-475nm; kąt świecenia: 140°; napięcie: 1,8-2,4V/3-3,4V/3-3,4V
Parametry
| Montaż: | SMD |
| Kolor: | RGB |
| Długość fali zakres: | 625nm ~ 635nm/515-525nm465-475nm |
| Prąd przewodzenia: | 20mA |
| Kąt świecenia: | 140° |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 1,8V ~ 2,4V/3V ~ 3,4V/3V ~ 3,4V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
Producent: REFOND
Symbol producenta: RF-W3S198TS-A41 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.OLRGB.RF-W3S198TS-A41
Stan magazynowy:
2000 szt.
| ilość szt. | 5+ | 30+ | 200+ | 1000+ | 4000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,9300 | 0,3710 | 0,2150 | 0,1790 | 0,1690 |
| Montaż: | SMD |
| Kolor: | RGB |
| Długość fali zakres: | 625nm ~ 635nm/515-525nm465-475nm |
| Prąd przewodzenia: | 20mA |
| Kąt świecenia: | 140° |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 1,8V ~ 2,4V/3V ~ 3,4V/3V ~ 3,4V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Obudowa: | 0606 |