KA-3528SYCKT Kingbright
Symbol Micros:
OLY.KA-3528SYCKT
Obudowa: Rys.OLY.KA-3528SYCKT
LED 3528 (PLCC2) żółty; jasność: 120-250mcd; Kąt świecenia: 120°; napięcie diody: 30mA Długość fali: 590nm; napięcie pracy: 2-2,5V
Parametry
| Producent: | KINGBRIGHT |
| Typ diody: | LED |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 3528 |
| Kolor diody LED: | Żółty |
| Jasność: | 120mcd ~ 250mcd |
| Kąt świecenia: | 120° |
Producent: KingBright
Symbol producenta: KA-3528SYCKT RoHS
Obudowa dokładna: Rys.OLY.KA-3528SYCKT
Stan magazynowy:
2000 szt.
| ilość szt. | 3+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,3200 | 0,7060 | 0,5500 | 0,4970 | 0,4810 |
| Producent: | KINGBRIGHT |
| Typ diody: | LED |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 3528 |
| Kolor diody LED: | Żółty |
| Jasność: | 120mcd ~ 250mcd |
| Kąt świecenia: | 120° |
| Prąd diody LED: | 30mA |
| Napięcie pracy: | 2V ~ 2,5V |
| Długość fali zakres: | 590nm |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |