KPTD-2012LVSYCK Kingbright
Symbol Micros:
OLY.KPTD-2012LVSYCK
Obudowa: Rys.OLY.KPTD-2012LVSYCK
LED SMD 0805 żółty; wymiary: 2x1,25x1,05mm; jasność: 30-90mcd; prąd diody: 30mA Długość fali: 590nm; kąt świecenia: 40°; napięcie: 1,5-2,1V
Parametry
| Producent: | KINGBRIGHT |
| Typ diody: | LED |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0805 |
| Kolor diody LED: | Żółty |
| Jasność: | 30mcd ~ 90mcd |
| Kąt świecenia: | 40° |
| Producent: | KINGBRIGHT |
| Typ diody: | LED |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0805 |
| Kolor diody LED: | Żółty |
| Jasność: | 30mcd ~ 90mcd |
| Kąt świecenia: | 40° |
| Prąd diody LED: | 30mA |
| Długość fali (nm): | 590nm |
| Soczewka diody: | Wodnoprzeźroczysta |
| Moc: | 75mW |
| Napięcie pracy: | 1,5V ~ 2,1V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |