LTST-C170YKT LITE-ON
Symbol Micros:
OLY.LTST-C170YKT
Obudowa: Rys.OLY.LTST-C170YKT
LED SMD 0805 żółty; wymiary: 2x1,25x1,1mm; jasność: 1-30mcd; prąd diody: 20mA Długość fali: 585-588nm; kąt świecenia: 130°; napięcie: 2-2,4V
Parametry
| Producent: | OPTOSUPPLY |
| Typ diody: | LED |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0805 |
| Kolor diody LED: | Żółty |
| Jasność: | 1mcd ~ 30mcd |
| Kąt świecenia: | 130° |
| Producent: | OPTOSUPPLY |
| Typ diody: | LED |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0805 |
| Kolor diody LED: | Żółty |
| Jasność: | 1mcd ~ 30mcd |
| Kąt świecenia: | 130° |
| Prąd diody LED: | 20mA |
| Soczewka diody: | Wodnoprzeźroczysta |
| Moc: | 60mW |
| Czoło: | Płaskie |
| Napięcie pracy: | 2,1V ~ 2,6V |
| Długość fali zakres: | 585nm ~ 588nm |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 85°C |