LY T68F-V1AA-46-1 OSRAM
Symbol Micros:
OLY.LY T68F-V1AA-46-1
Obudowa: Rys.OLY.LY T68F-V1AA-46-1
LED SMD PLCC2 żółty; jasność: 710-1400mcd; prąd diody: 50mA Długość fali: 583-597nm; kąt świecenia: 120°; napięcie pracy: 1,9-2,5V
Parametry
| Montaż: | SMD |
| Kolor: | Żółty |
| Jasność: | 710mcd ~ 1400mcd |
| Długość fali (nm): | 590nm |
| Długość fali zakres: | 583nm ~ 597nm |
| Prąd przewodzenia: | 50mA |
| Kąt świecenia: | 120° |
| Montaż: | SMD |
| Kolor: | Żółty |
| Jasność: | 710mcd ~ 1400mcd |
| Długość fali (nm): | 590nm |
| Długość fali zakres: | 583nm ~ 597nm |
| Prąd przewodzenia: | 50mA |
| Kąt świecenia: | 120° |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 1,9V ~ 2,5V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 100°C |
| Obudowa: | PLCC2 |