OLYS.06s0300 Kingbright
Symbol Micros:
OLYS.06s0300
Obudowa: Rys.OLYS.06s
LED SMD 1206 (3216); żółty; 110~300mcd; 588nm; 30mA; 50°; 2,0~2,5V; -40~+85°C; wodnoprzeźroczysta; z soczewką
Parametry
| Montaż: | SMD |
| Jasność: | 110~300mcd |
| Kąt świecenia: | 50° |
| Długość fali (nm): | 588nm |
| Kolor: | Żółty |
| Prąd przewodzenia: | 30mA |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 1,95V ~ 2,5V |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-06-25
Ilość szt.: 4000
| Montaż: | SMD |
| Jasność: | 110~300mcd |
| Kąt świecenia: | 50° |
| Długość fali (nm): | 588nm |
| Kolor: | Żółty |
| Prąd przewodzenia: | 30mA |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 1,95V ~ 2,5V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |