APA2106CGCK Kingbright
Symbol Micros:
OLZ.0805w0060
Obudowa: Rys.OLZ.0805w0060
LED SMD 0805 zielony 60mcd wodno przeż kąt świecenia 120°; IF=20mA; VF=2,1V
Parametry
| Producent: | KINGBRIGHT |
| Typ diody: | LED |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0805 |
| Kolor diody LED: | Zielony |
| Jasność: | 60mcd |
| Kąt świecenia: | 120° |
| Producent: | KINGBRIGHT |
| Typ diody: | LED |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0805 |
| Kolor diody LED: | Zielony |
| Jasność: | 60mcd |
| Kąt świecenia: | 120° |
| Prąd diody LED: | 20mA |
| Długość fali (nm): | 570nm |
| Napięcie przewodzenia [UF]: | 2,1V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |