FYLS-0402CPGC FORYARD
Symbol Micros:
OLZ.FYLS-0402CPGC
Obudowa: Rys.OLZ.FYLS-0402CPGC
LED SMD 0402 zielony; jasność: 360-750mcd; prąd diody: 30mA Długość fali: 514-529nm; kąt świecenia: 36°; napięcie: 2,6-3,5V
Parametry
| Montaż: | SMD |
| Kolor: | Zielony |
| Jasność: | 360mcd ~ 750mcd |
| Długość fali zakres: | 514nm ~ 529nm |
| Prąd przewodzenia: | 30mA |
| Kąt świecenia: | 36° |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 2,6V ~ 3,5V |
Producent: FORYARD
Symbol producenta: FYLS-0402CPGC RoHS
Obudowa dokładna: Rys.OLZ.FYLS-0402CPGC
Stan magazynowy:
20000 szt.
| ilość szt. | 5+ | 30+ | 200+ | 1000+ | 5000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,5090 | 0,1950 | 0,1100 | 0,0907 | 0,0849 |
| Montaż: | SMD |
| Kolor: | Zielony |
| Jasność: | 360mcd ~ 750mcd |
| Długość fali zakres: | 514nm ~ 529nm |
| Prąd przewodzenia: | 30mA |
| Kąt świecenia: | 36° |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 2,6V ~ 3,5V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |