KPTD-2012LVZGCK Kingbright
Symbol Micros:
OLZ.KPTD-2012LVZGCK
Obudowa: Rys.OLZ.KPTD-2012LVZGCK
LED SMD 0805 zielony; wymiary: 2x1,25x1,05mm; jasność: 30-90mcd; prąd diody: 30mA Długość fali: 514-525nm; kąt świecenia: 30°; napięcie: 2,2-3,1V
Parametry
| Producent: | KINGBRIGHT |
| Typ diody: | LED |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0805 |
| Kolor diody LED: | Zielony |
| Jasność: | 180mcd ~ 440mcd |
| Kąt świecenia: | 30° |
| Producent: | KINGBRIGHT |
| Typ diody: | LED |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | 0805 |
| Kolor diody LED: | Zielony |
| Jasność: | 180mcd ~ 440mcd |
| Kąt świecenia: | 30° |
| Prąd diody LED: | 30mA |
| Soczewka diody: | Wodnoprzeźroczysta |
| Napięcie pracy: | 2,2V ~ 3,1V |
| Długość fali zakres: | 515nm ~ 525nm |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |