CNY70
Symbol Micros:
OOCNY70
Obudowa: Rys31.1c
Refleksyjny CTR 5%; Vout 32V; Vcesat 0.3V; If 50mA; Ic 50mA; Phototransistor ->CNY17-4; OPB706B; HOA13971; GP2S27T (D);
Parametry
| Producent: | VISHAY |
| Liczba kanałów: | 1 |
| Typ wyjścia: | Fototranzystor |
| CTR: | 5% |
| Prąd przewodzenia: | 50mA |
| Prąd kolektora [Ic]: | 50mA |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 32V |
| Producent: | VISHAY |
| Liczba kanałów: | 1 |
| Typ wyjścia: | Fototranzystor |
| CTR: | 5% |
| Prąd przewodzenia: | 50mA |
| Prąd kolektora [Ic]: | 50mA |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 32V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Obudowa: | Rys31.1c |