EE-SX1140
Symbol Micros:
OOEESX1140
Obudowa: Rys.EE-SX1140
Czujnik fotoelektryczny, szczelinowy, wyjście fototranzystor Szczelina: 14mm, montaż: THT, If=50mA, Vce=30V, Ic=20mA, Pc=100mW, -25÷85°C
Parametry
| Napięcie zasilania: | 30V |
| Prąd pracy: | 50mA |
| Temperatura pracy (zakres): | -25°C ~ 85°C |
| Rodzaj czujnika optycznego: | Szczelina(nadajnik-odbiornik) |
| Przyłącze: | Lutowanie |
| Typ czujnika: | Fotoelektryczny |
Producent: OMRON
Symbol producenta: EE-SX1140 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.EE-SX1140
karta katalogowa
Stan magazynowy:
20 szt.
| ilość szt. | 1+ | 3+ | 10+ | 40+ | 120+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 10,9400 | 9,1400 | 8,1000 | 7,5200 | 7,2900 |
Producent: OMRON
Symbol producenta: EESX1140
Obudowa dokładna: Rys.EE-SX1140
Magazyn zewnętrzny:
880 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 7,2900 |
| Napięcie zasilania: | 30V |
| Prąd pracy: | 50mA |
| Temperatura pracy (zakres): | -25°C ~ 85°C |
| Rodzaj czujnika optycznego: | Szczelina(nadajnik-odbiornik) |
| Przyłącze: | Lutowanie |
| Typ czujnika: | Fotoelektryczny |