HCPL-7800A
Symbol Micros:
OOHCPl7800a
Obudowa: PDIP08
pojedynczy Uiso 3,75kV precyzyjny Iout 15mA 1% HCPL-7800A-000E
Parametry
| CTR: | N/A |
| Obudowa: | PDIP08 |
| Typ wyjścia: | Isolated Amplifier |
| Napięcie izolacji: | 3750V |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5,5V |
Producent: BROADCOM
Symbol producenta: HCPL-7800A-000E
Obudowa dokładna: PDIP08
Magazyn zewnętrzny:
260 szt.
| ilość szt. | 10+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 40,0703 |
Producent: BROADCOM
Symbol producenta: HCPL-7800A-000E
Obudowa dokładna: PDIP08
Magazyn zewnętrzny:
13737 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 26,6477 |
| CTR: | N/A |
| Obudowa: | PDIP08 |
| Typ wyjścia: | Isolated Amplifier |
| Napięcie izolacji: | 3750V |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5,5V |