ILD217T
Symbol Micros:
OOILD217t
Obudowa: SOP08
Optocoupler DC-IN 2-CH Transistor DC-OUT 8-Pin SOIC
Parametry
| CTR: | 100% |
| Obudowa: | SOP08 |
| Typ wyjścia: | Transistor |
| Prąd wyjściowy [A]: | 0A |
| Napięcie izolacji: | 4000V |
Producent: Vishay
Symbol producenta: ILD217T
Obudowa dokładna: SOP08
Magazyn zewnętrzny:
4325 szt.
| ilość szt. | 25+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,6755 |
Producent: Vishay
Symbol producenta: ILD217T
Obudowa dokładna: SOP08
Magazyn zewnętrzny:
8000 szt.
| ilość szt. | 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,4493 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-06-12
Ilość szt.: 500
| CTR: | 100% |
| Obudowa: | SOP08 |
| Typ wyjścia: | Transistor |
| Prąd wyjściowy [A]: | 0A |
| Napięcie izolacji: | 4000V |