LTH301-07
Symbol Micros:
OOLTH301-07
Obudowa: Rys31.1a
szczelinowy 5mm; Vout 30V; If 20mA; Ic 1mA; –25°C~85°C; Phototransistor;
Parametry
| Producent: | LITEON |
| Liczba kanałów: | 1 |
| Typ wyjścia: | Fototranzystor |
| Prąd przewodzenia: | 20mA |
| Prąd kolektora [Ic]: | 1mA |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 30V |
| Temperatura pracy (zakres): | -25°C ~ 85°C |
Producent: import
Symbol producenta: LTH-301-07
Obudowa dokładna: Rys31.1a
Magazyn zewnętrzny:
40 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,2180 |
Producent: LITE-ON
Symbol producenta: LTH-301-07
Obudowa dokładna: Rys31.1a
Magazyn zewnętrzny:
1108 szt.
| ilość szt. | 750+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,9156 |
Producent: LITE-ON
Symbol producenta: LTH301-07
Obudowa dokładna: Rys31.1a
Magazyn zewnętrzny:
5050 szt.
| ilość szt. | 10+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,9170 |
| Producent: | LITEON |
| Liczba kanałów: | 1 |
| Typ wyjścia: | Fototranzystor |
| Prąd przewodzenia: | 20mA |
| Prąd kolektora [Ic]: | 1mA |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 30V |
| Temperatura pracy (zakres): | -25°C ~ 85°C |
| Szerokość szczeliny: | 5mm |
| Obudowa: | Rys.31.1a |