SFH6186-3T
Symbol Micros:
OOSFH6186-3
Obudowa: PDIP04smd
Optocoupler DC-IN 1-CH Transistor DC-OUT 4-Pin PDIP SMD SFH6186-3T; SFH6186-3X001; SFH6186-3X001T; SFH6186-3;
Parametry
| CTR: | 100%~200% |
| Obudowa: | PDIP04smd |
| Typ wyjścia: | NPN Phototransistor |
| Napięcie izolacji: | 5300V |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 55V |
Producent: Vishay
Symbol producenta: SFH6186-3T RoHS
Obudowa dokładna: PDIP04smd
karta katalogowa
Stan magazynowy:
1199 szt.
| ilość szt. | 2+ | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,1400 | 1,3000 | 0,9960 | 0,8990 | 0,8550 |
Producent: Vishay
Symbol producenta: SFH6186-3
Obudowa dokładna: PDIP04smd
Magazyn zewnętrzny:
1300 szt.
| ilość szt. | 700+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,8550 |
Producent: Vishay
Symbol producenta: SFH6186-3T
Obudowa dokładna: PDIP04smd
Magazyn zewnętrzny:
62000 szt.
| ilość szt. | 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,8550 |
Producent: Vishay
Symbol producenta: SFH6186-3T
Obudowa dokładna: PDIP04smd
Magazyn zewnętrzny:
46000 szt.
| ilość szt. | 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,8550 |
| CTR: | 100%~200% |
| Obudowa: | PDIP04smd |
| Typ wyjścia: | NPN Phototransistor |
| Napięcie izolacji: | 5300V |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 55V |