TCLT1002 Vishay
Symbol Micros:
OOTCLT1002
Obudowa: SOP04
pojedynczy CTR 63-125% Vce 70V Uiso 5kV Transistor
Parametry
| CTR: | 63-125% |
| Obudowa: | SOP04 |
| Typ wyjścia: | Transistor |
| Napięcie izolacji: | 5000V |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 70V |
Producent: Vishay
Symbol producenta: TCLT1002
Obudowa dokładna: SOP04
Magazyn zewnętrzny:
2875 szt.
| ilość szt. | 25+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,7686 |
Producent: Vishay
Symbol producenta: TCLT1002
Obudowa dokładna: SOP04
Magazyn zewnętrzny:
63000 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,5787 |
| CTR: | 63-125% |
| Obudowa: | SOP04 |
| Typ wyjścia: | Transistor |
| Napięcie izolacji: | 5000V |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 70V |