TLP291-4(E(O TOSHIBA
Symbol Micros:
OOTLP291-4
Obudowa: SOP16
Optocoupler DC-IN 4-CH Transistor DC-OUT 16-Pin SO TLP291-4(E(O; TLP291-4(TP,E(O; TLP291-4(TP,E(T; TLP291-4(TP,E); TLP291-4(GB-TP,E(T; TLP291-4-GB.E-T; TLP291-4(E(T; TLP291-4(GB,E(T; TLP291-4(GB-TP,E); TLP291-4-GB.E-T; TLP291-4(GB,E); TLP291-4-GB-TP.E-T; TLP291-4-TP.E-T; TLP291-4(GB-TP,E; TLP291-4-GB-TP.E-T; TLP291-4-GB.E-T; TLP291-4(GB-TP.E(T;
Parametry
| CTR: | 100%~400% |
| Obudowa: | SOP16 |
| Typ wyjścia: | NPN Phototransistor |
| Napięcie izolacji: | 2500V |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 80V |
Producent: Toshiba
Symbol producenta: TLP291-4(GB-TP,E(T RoHS
Obudowa dokładna: SOP16t/r
karta katalogowa
Stan magazynowy:
155 szt.
| ilość szt. | 1+ | 5+ | 20+ | 100+ | 300+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 4,2200 | 2,8000 | 2,3100 | 2,0800 | 2,0100 |
Producent: Toshiba
Symbol producenta: TLP291-4(GB-TP,E(T
Obudowa dokładna: SOP16
Magazyn zewnętrzny:
1800 szt.
| ilość szt. | 50+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,6173 |
Producent: Toshiba
Symbol producenta: TLP291-4(GB,E(T
Obudowa dokładna: SOP16
Magazyn zewnętrzny:
8519 szt.
| ilość szt. | 250+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,2499 |
Producent: Toshiba
Symbol producenta: TLP291-4(GB-TP,E(T
Obudowa dokładna: SOP16
Magazyn zewnętrzny:
562000 szt.
| ilość szt. | 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,2643 |
| CTR: | 100%~400% |
| Obudowa: | SOP16 |
| Typ wyjścia: | NPN Phototransistor |
| Napięcie izolacji: | 2500V |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 80V |