TSOP34833
Symbol Micros:
OOTSOP34833
Obudowa: Rys.TSOP34833
odbiornik IR; częstotliwość: 360kHz;
Parametry
| Producent: | VISHAY |
| Kąt świecenia: | 45° |
| Odległość wykrywania: | 45m |
| Częstotliwość fali: | 33kHz |
| Prąd zasilania: | 350uA |
| Zakres napięcia zasilania: | 2,5V~5,5V |
| Temperatura pracy (zakres): | -25°C ~ 85°C |
Producent: Vishay
Symbol producenta: TSOP34833 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.TSOP34833
karta katalogowa
Stan magazynowy:
90 szt.
| ilość szt. | 2+ | 5+ | 20+ | 90+ | 360+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,9400 | 2,1900 | 1,6200 | 1,3700 | 1,2800 |
Producent: Vishay
Symbol producenta: TSOP34833
Obudowa dokładna: Rys.TSOP34833
Magazyn zewnętrzny:
4320 szt.
| ilość szt. | 2160+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,2800 |
| Producent: | VISHAY |
| Kąt świecenia: | 45° |
| Odległość wykrywania: | 45m |
| Częstotliwość fali: | 33kHz |
| Prąd zasilania: | 350uA |
| Zakres napięcia zasilania: | 2,5V~5,5V |
| Temperatura pracy (zakres): | -25°C ~ 85°C |
| Montaż: | THT |