PGB1010402KR Littelfuse Ochronnik przeciwprzepięciowy
Symbol Micros:
OP PGB1010402KR
Obudowa: Rys.PGB1
Ochronnik przeciwprzepięciowy; 12V; SMD; 0402; 250V; 0,04pF; 8kV; wymiary: 0.99x0.51x0.31mm; temperatura pracy: -65°C~125°C
Parametry
| Napięcie pracy: | 12V |
| Wymiary korpusu: | 0.99x0.51x0.31mm |
| Producent: | Littelfuse |
| Temperatura pracy (zakres): | -65°C ~ 125°C |
| Obudowa: | 0402 |
| Ilość wyprowadzeń: | 0 |
| Wyprowadzenia: | Nie dotyczy |
Producent: LITTELFUSE
Symbol producenta: PGB1010402KR RoHS
Obudowa dokładna: Rys.PGB1
karta katalogowa
Stan magazynowy:
700 szt.
| ilość szt. | 3+ | 20+ | 100+ | 300+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,5200 | 0,8360 | 0,6580 | 0,6090 | 0,5840 |
Producent: LITTELFUSE
Symbol producenta: PGB1010402KR
Obudowa dokładna: Rys.PGB1
Magazyn zewnętrzny:
60000 szt.
| ilość szt. | 10000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,9262 |
| Napięcie pracy: | 12V |
| Wymiary korpusu: | 0.99x0.51x0.31mm |
| Producent: | Littelfuse |
| Temperatura pracy (zakres): | -65°C ~ 125°C |
| Obudowa: | 0402 |
| Ilość wyprowadzeń: | 0 |
| Wyprowadzenia: | Nie dotyczy |
| Montaż: | SMD |
| Typ: | Przeciwprzepięciowy |