4104014TR-32-H7G ALS-LED
Symbol Micros:
OWQ.4104014TR-32-H7G
Obudowa: Rys.OWQ.4104014TR-32-H7G
Wyświetlacz LED 0,4" ;wymiary: 40,4x16mm; 4-znakowy; czerwony Jasność: 200-225mcd; długość fali: 620-630nm; prąd pracy: 20mA; napięcie pracy: 1,7-2,4V
Parametry
| Jasność: | 200mcd ~ 225mcd |
| Wysokość [mm]: | 10,16mm |
| Producent: | ALS-LED |
| Kolor podświetlenia: | Czerwony |
| Prąd przewodzenia: | 20mA |
| Charakterystyka: | Wspólna anoda |
| Długość fali zakres: | 620nm ~ 630nm |
| Jasność: | 200mcd ~ 225mcd |
| Wysokość [mm]: | 10,16mm |
| Producent: | ALS-LED |
| Kolor podświetlenia: | Czerwony |
| Prąd przewodzenia: | 20mA |
| Charakterystyka: | Wspólna anoda |
| Długość fali zakres: | 620nm ~ 630nm |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 1,7V ~ 2,4V |