LTS-6980HR LITE-ON
Symbol Micros:
OWS.LTS-6980HR
Obudowa: Rys.OWS.LTS-6980HR
Wyświetlacz LED 1-cyfrowy THT; Kolor podświetlenia: czerwony; Producent: Lite-on; jasność: 0,8-2,4mcd wspólna kotoda; raster wyprowadzeń: 2,54mm; długość fali: 623-635nm
Parametry
| Producent: | Lite-On |
| Ilość znaków: | 1 |
| Wysokość znaku: | 14,22mm |
| Kolor podświetlenia: | Czerwony |
| Jasność: | 0,8mcd ~ 2,4mcd |
| Wspólna elektroda: | Katoda |
| Raster wyprowadzeń: | 2,54mm |
Producent: LITE-ON
Symbol producenta: LTS-6980HR RoHS
Obudowa dokładna: Rys.OWS.LTS-6980HR
Stan magazynowy:
40 szt.
| ilość szt. | 2+ | 10+ | 40+ | 200+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 3,5200 | 2,2300 | 1,8000 | 1,6000 | 1,5300 |
| Producent: | Lite-On |
| Ilość znaków: | 1 |
| Wysokość znaku: | 14,22mm |
| Kolor podświetlenia: | Czerwony |
| Jasność: | 0,8mcd ~ 2,4mcd |
| Wspólna elektroda: | Katoda |
| Raster wyprowadzeń: | 2,54mm |
| Wymiary korpusu: | 19,05x12,6mm |
| Długość fali zakres: | 623nm ~ 635nm |
| Prąd przewodzenia: | 20mA |
| Napięcie przewodzenia zakres: | 2V ~ 2,6V |