40.52.8.230.0000
Symbol Micros:
P 40.52.8.230.0000
Obudowa: rys.40.52.8.230.0000
230V AC; 8A; DPDT; 1,2VA; PCB; 29 x 12,4 x 25mm; AgNi;
Parametry
| Konfiguracja styków: | DPDT |
| Napięcie cewki (V): | 230V |
| Prąd styków AC: | 8A |
| Prąd styków DC: | 8A |
| Napięcie styków: | 400VAC |
| Montaż: | PCB |
| Producent: | FINDER |
Producent: FINDER
Symbol producenta: 40.52.8.230.0000 RoHS
Obudowa dokładna: rys.40.52.8.230.0000
karta katalogowa
Stan magazynowy:
7 szt.
| ilość szt. | 1+ | 3+ | 10+ | 50+ | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 33,2700 | 31,2500 | 29,9900 | 29,1400 | 28,9300 |
Producent: FINDER
Symbol producenta: 40.52.8.230.0000
Obudowa dokładna: rys.40.52.8.230.0000
Magazyn zewnętrzny:
100 szt.
| ilość szt. | 50+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 34,6532 |
Producent: FINDER
Symbol producenta: 40.52.8.230.0000
Obudowa dokładna: rys.40.52.8.230.0000
Magazyn zewnętrzny:
481 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 28,9300 |
Producent: FINDER
Symbol producenta: 40.52.8.230.0000
Obudowa dokładna: rys.40.52.8.230.0000
Magazyn zewnętrzny:
270 szt.
| ilość szt. | 5+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 35,7773 |
| Konfiguracja styków: | DPDT |
| Napięcie cewki (V): | 230V |
| Prąd styków AC: | 8A |
| Prąd styków DC: | 8A |
| Napięcie styków: | 400VAC |
| Montaż: | PCB |
| Producent: | FINDER |
| Wymiary korpusu: | 29x12,4x25mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |