AQY212EHAT przekaźnik SSR PhotoMOS
Symbol Micros:
P AQY212EHAT
Obudowa: Rys.AQY212EHAT
60V; 550mA; 1 st. zwierny; 6,4 x 4,78 x 3,2mm PCB
Parametry
| Konfiguracja styków: | SPST |
| Typ napięcia cewki [AC, DC]: | DC |
| Montaż: | PCB |
| Producent: | PANASONIC |
| Wymiary korpusu: | 6,4 x 4,78 x 3,2mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
Producent: Panasonic
Symbol producenta: AQY212EHAXT RoHS
Obudowa dokładna: Rys.AQY212EHAT
karta katalogowa
Stan magazynowy:
137 szt.
| ilość szt. | 1+ | 5+ | 20+ | 100+ | 400+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 6,2100 | 4,3500 | 3,7000 | 3,3800 | 3,2700 |
Producent: Panasonic
Symbol producenta: AQY212EHAX RoHS
Obudowa dokładna: Rys.AQY212EHAT
karta katalogowa
Stan magazynowy:
500 szt.
| ilość szt. | 1+ | 5+ | 20+ | 100+ | 400+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 6,2100 | 4,3500 | 3,7000 | 3,3800 | 3,2700 |
Producent: Panasonic
Symbol producenta: AQY212EHAX RoHS
Obudowa dokładna: Rys.AQY212EHAT
karta katalogowa
Stan magazynowy:
0 szt.
| ilość szt. | 1+ | 5+ | 20+ | 100+ | 400+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 6,2100 | 4,3500 | 3,7000 | 3,3800 | 3,2700 |
Producent: Panasonic
Symbol producenta: AQY212EHAT
Obudowa dokładna: Rys.AQY212EHAT
Magazyn zewnętrzny:
4682 szt.
| ilość szt. | 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 3,9269 |
| Konfiguracja styków: | SPST |
| Typ napięcia cewki [AC, DC]: | DC |
| Montaż: | PCB |
| Producent: | PANASONIC |
| Wymiary korpusu: | 6,4 x 4,78 x 3,2mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |