AQY214EHAT przekaźnik SSR PhotoMOS
Symbol Micros:
P AQY214EHAT
Obudowa: DIP04smd
400V; 120mA; 1 st. zwierny; 6,4 x 4,78 x 2,9 mm PCB
Parametry
| Konfiguracja styków: | SPST |
| Typ napięcia cewki [AC, DC]: | DC |
| Montaż: | PCB |
| Producent: | PANASONIC |
| Wymiary korpusu: | 6,4 x 4,78 x 2,9 mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
Producent: Panasonic
Symbol producenta: AQY214EHAX RoHS
Obudowa dokładna: DIP04smd
karta katalogowa
Stan magazynowy:
337 szt.
| ilość szt. | 1+ | 3+ | 10+ | 30+ | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 7,4600 | 5,9100 | 5,0400 | 4,6200 | 4,3900 |
Producent: Panasonic
Symbol producenta: AQY214EHAT
Obudowa dokładna: DIP04smd
Magazyn zewnętrzny:
4255 szt.
| ilość szt. | 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 5,1456 |
| Konfiguracja styków: | SPST |
| Typ napięcia cewki [AC, DC]: | DC |
| Montaż: | PCB |
| Producent: | PANASONIC |
| Wymiary korpusu: | 6,4 x 4,78 x 2,9 mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |