G2R-1A-24DC przekaźnik mocy
Symbol Micros: P G2R-1A-24DC
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.G2R
24V; 10A; 530mW; 1 st. zwierny; 29 x 13 x 25,5mm; flux proof montaż PCB