G2R-24-24DC przekaźnik mocy
Symbol Micros: P G2R-24-24DC
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.G2R
24V; 5A; 530mW; 2 st. przełączne; 29 x 13 x 25,5mm; fully sealed montaż PCB
Parametry
Konfiguracja styków: DPDT
Typ napięcia cewki [AC, DC]: DC
Napięcie cewki (V): 24V
Prąd styków AC: 5A
Prąd styków DC: 5A
Napięcie styków: 380VAC/125VDC
Moc cewki: 530mW
Producent: OMRON Symbol producenta: G2R2424DC Obudowa dokładna: Rys.G2R
Magazyn zewnętrzny:
400 szt.
ilość szt. 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Sposób pakowania:
100
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
1600 szt.
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
100
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Konfiguracja styków: DPDT
Napięcie cewki (V): 24V
Prąd styków AC: 5A
Prąd styków DC: 5A
Napięcie styków: 380VAC/125VDC
Moc cewki: 530mW
Montaż: PCB
Producent: OMRON
Wymiary korpusu: 29 x 13 x 25,5mm
Temperatura pracy (zakres): -40°C ~ 70°C