HCP3-S-DC12V-C przekaźnik mocy
Symbol Micros: P HCP3-S-DC12V-C
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.HCP3
16A; 12V; SPDT; moc cewki: 0,4W; 29 x 12,6 x 15,8mm styki Ag; plastic sealed; PCB
Parametry
Producent: HKE
Typ: SPDT
Typ prądu cewki: DC
Napięcie cewki (V): 12V
Prąd styków: 16A
Producent: HKE Symbol producenta: HCP3-S-DC12V-C RoHS Obudowa dokładna: Rys.HCP3 karta katalogowa
Stan magazynowy:
388 szt.
ilość szt. 1+ 5+ 25+ 100+ 400+
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
25/1000
Producent: HKE
Typ: SPDT
Typ prądu cewki: DC
Napięcie cewki (V): 12V
Prąd styków: 16A