HF115F/012-1ZS3B przekaźnik mocy
Symbol Micros: P HF115f012-1zs3b
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.JQX115F.3
16A; 12V; 1 st. przełączny; moc cewki 400mW; 29,0 x 16,0 x 13,0mm do druku; odpowiednik: RM85Z, RM83Z, AZ761, G2RL; sealed; AgNi
Parametry
Napięcie cewki (V): 12V
Prąd styków: 16A
Typ: SPDT
Typ prądu cewki: DC
Napięcie izolacji: 5000V
Stan magazynowy:
500 szt.
Stan magazynowy:
0 szt.
ilość szt. 1+ 5+ 20+ 100+ 300+
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
20/1000
Napięcie cewki (V): 12V
Prąd styków: 16A
Typ: SPDT
Typ prądu cewki: DC
Napięcie izolacji: 5000V