HF33F/024-ZS3F przekaźnik mocy
Symbol Micros: P HF33f024-zs3f
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.HF33F.1z
10A; 24V; 1 st. przełączny; moc cewki 450mW; 20,5 x 10,2 x 15,3mm PCB
Parametry
Napięcie cewki (V): 24V
Prąd styków: 10A
Typ: SPDT
Typ prądu cewki: DC
Napięcie izolacji: 4000V
Stan magazynowy:
960 szt.
ilość szt. 1+ 5+ 20+ 100+ 300+
Dodaj do porównywarki
Towar dostępny
do wyczerpania zapasów
Sposób pakowania:
100/500/1000
Napięcie cewki (V): 24V
Prąd styków: 10A
Typ: SPDT
Typ prądu cewki: DC
Napięcie izolacji: 4000V