HF3FF/012-1ZST (JQC-3FF) przekaźnik mocy
Symbol Micros: P HF3ff012-1zst
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.JQC3FF.1z
10A; 12V; 1 st. przełączny; moc cewki 360mW; 19,0 x 15,5 x 15,5mm; do druku; styki AgSnO2; odpowiednik: RM50; AZ943
Parametry
Napięcie cewki (V): 12V
Prąd styków: 10A
Typ: SPDT
Typ prądu cewki: DC
Napięcie izolacji: 1500V
Stan magazynowy:
17900 szt.
ilość szt. 1+ 5+ 20+ 100+ 500+
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
100/1000
Napięcie cewki (V): 12V
Prąd styków: 10A
Typ: SPDT
Typ prądu cewki: DC
Napięcie izolacji: 1500V