JS-6N-K
Symbol Micros:
P JS6N-K
Obudowa: Rys.JS
Power Relay 6VDC 10A SPDT(29x10x12.5)mm THT
Parametry
| Konfiguracja styków: | SPDT |
| Napięcie cewki (V): | 6V |
| Napięcie styków: | 400VAC/150VDC |
| Montaż: | THT |
| Producent: | Fujitsu |
| Wymiary korpusu: | 29x10x12,5mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
Producent: Fujitsu
Symbol producenta: JS-6N-K
Obudowa dokładna: Rys.JS
Magazyn zewnętrzny:
800 szt.
| ilość szt. | 400+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 3,9724 |
| Konfiguracja styków: | SPDT |
| Napięcie cewki (V): | 6V |
| Napięcie styków: | 400VAC/150VDC |
| Montaż: | THT |
| Producent: | Fujitsu |
| Wymiary korpusu: | 29x10x12,5mm |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |