LI24-1A85 MEDER
Symbol Micros:
P LI24-1A85
Obudowa: Rys.LI24-1A85
SPST-NO; 24V DC; 2,5A; 290mW 30x10x10,4mm; 5,08mm
Parametry
| Napięcie pracy: | 24V |
| Prąd styków: | 2,5A |
| Producent: | MEDER |
| Konfiguracja styków: | SPST-NO |
| Montaż: | PCB |
| Wersja: | Przekaźnik kontaktronowy |
Producent: Meder Electronic
Symbol producenta: LI24-1A85
Obudowa dokładna: Rys.LI24-1A85
Magazyn zewnętrzny:
61 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 36,2193 |
| Napięcie pracy: | 24V |
| Prąd styków: | 2,5A |
| Producent: | MEDER |
| Konfiguracja styków: | SPST-NO |
| Montaż: | PCB |
| Wersja: | Przekaźnik kontaktronowy |