TQ2SA-24V przekaźnik monostabilny SMD
Symbol Micros: P TQ2SA-24V
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.TQ2SA
1A; 24V; 14 x 5 x 9mm; monostabilny SMD montaż PCB