110-87-308-41-001101 Preci-Dip Podstawka DIP 8pin
Symbol Micros:
P08P preci-dip
Obudowa: Rys.P08P preci-dip
2x4pin; THT; raster 2.54mm; styki tulejowane złocone; 1A; raster między rzędami: 7,62mm; nogi cynowane; odp. DIP08; GOLD-8P
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 8 |
| Producent: | PRECI-DIP |
| Prąd: | 1A |
| Szerokość [mm]: | 7,62mm |
| Raster [m]: | 2,54mm |
| Rodzaj: | DIP |
Producent: PRECI-DIP
Symbol producenta: 110-87-308-41-001101
Obudowa dokładna: Rys.P08P preci-dip
Magazyn zewnętrzny:
49504 szt.
| ilość szt. | 1768+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,7410 |
Producent: PRECI-DIP
Symbol producenta: 110-87-308-41-001101
Obudowa dokładna: Rys.P08P preci-dip
Magazyn zewnętrzny:
65735 szt.
| ilość szt. | 52+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,7757 |
Producent: PRECI-DIP
Symbol producenta: 110-87-308-41-001101
Obudowa dokładna: Rys.P08P preci-dip
Magazyn zewnętrzny:
23998 szt.
| ilość szt. | 5616+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,5454 |
| Liczba pinów [pól]: | 8 |
| Producent: | PRECI-DIP |
| Prąd: | 1A |
| Szerokość [mm]: | 7,62mm |
| Raster [m]: | 2,54mm |
| Rodzaj: | DIP |