DS1002-01-1x14V13-JK CONNFLY Podstawka prezyzyjna
Symbol Micros:
P14SIP
Obudowa: Rys.P14SIP
żeńska; jednorzędowa; 1x14pin, prosta, raster: 2.54mm, THT; styki toczone, nóżki okrągłe; złocone, h=7.4mm, odp. SIP14
Parametry
| Liczba pinów (pól): | 1x14 |
| Wysokość [m]: | 4,1mm |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Producent: | CONNFLY |
| Raster [m]: | 2,54mm |
| Montaż: | THT |
Producent: CONNFLY ELECTRONIC
Symbol producenta:
Obudowa dokładna: Rys.P14SIP
karta katalogowa
Stan magazynowy:
400 szt.
| ilość szt. | 3+ | 10+ | 50+ | 200+ | 800+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,5100 | 0,9860 | 0,7050 | 0,6160 | 0,5800 |
Producent: CONNFLY ELECTRONIC
Symbol producenta: DS1002-01-1x14V13-JK
Obudowa dokładna: Rys.P14SIP
Magazyn zewnętrzny:
12700 szt.
| ilość szt. | 200+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,5800 |
| Liczba pinów (pól): | 1x14 |
| Wysokość [m]: | 4,1mm |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Producent: | CONNFLY |
| Raster [m]: | 2,54mm |
| Montaż: | THT |