DS1002-03-1x26131 CONNFLY Podstawka prezyzyjna
Symbol Micros:
P26SIP7
Obudowa: Rys.P26SIP7
żeńska; jednorzędowa; 1x26pin, prosta, raster: 2.54mm, THT; styki toczone, nóżki okrągłe; złocone, h=7.0/10.0mm, odp. ZL307-1X26
Parametry
| Liczba pinów (pól): | 1x26 |
| Wysokość [m]: | 7,0mm |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Producent: | CONNFLY |
| Raster [m]: | 2,54mm |
| Montaż: | THT |
Producent: CONNFLY ELECTRONIC
Symbol producenta: DS1002-03-1x26131 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.P26SIP7
karta katalogowa
Stan magazynowy:
50 szt.
| ilość szt. | 1+ | 3+ | 10+ | 50+ | 200+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 7,1200 | 5,6800 | 4,8600 | 4,3700 | 4,1900 |
Producent: CONNFLY ELECTRONIC
Symbol producenta: DS1002-03-1x26131
Obudowa dokładna: Rys.P26SIP7
Magazyn zewnętrzny:
1935 szt.
| ilość szt. | 50+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 4,1900 |
| Liczba pinów (pól): | 1x26 |
| Wysokość [m]: | 7,0mm |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Producent: | CONNFLY |
| Raster [m]: | 2,54mm |
| Montaż: | THT |