DS1002-01-2x1V13-JK CONNFLY Podstawka prezyzyjna
Symbol Micros:
P2x01SIP
Obudowa: Rys.P2x01SIP
gniazdo dwurzędowe precyzyjne 2x1pin, proste, r.2.54mm, do druku styki toczone, złocone, h=7.4mm
Parametry
| Liczba pinów (pól): | 2x1 |
| Wysokość [m]: | 4,1mm |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Producent: | CONNFLY |
| Raster [m]: | 2,54mm |
| Montaż: | THT |
Producent: CONNFLY ELECTRONIC
Symbol producenta: DS1002-01-2x1V13-JK RoHS
Obudowa dokładna: Rys.P2x01SIP
karta katalogowa
Stan magazynowy:
2000 szt.
| ilość szt. | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ | 2000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,5980 | 0,2730 | 0,1480 | 0,1100 | 0,0996 |
Producent: CONNFLY ELECTRONIC
Symbol producenta: DS1002-01-2x1V13-JK
Obudowa dokładna: Rys.P2x01SIP
Magazyn zewnętrzny:
129700 szt.
| ilość szt. | 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0996 |
| Liczba pinów (pól): | 2x1 |
| Wysokość [m]: | 4,1mm |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Producent: | CONNFLY |
| Raster [m]: | 2,54mm |
| Montaż: | THT |