DS1002-03-2x7131 CONNFLY Podstawka prezyzyjna
Symbol Micros:
P2x07SIP7
Obudowa: Rys.P2x07SIP7
żeńska; dwurzędowa; 2x07pin, prosta, raster: 2.54mm, THT; styki toczone, nóżki okrągłe; złocone, h=7.0/10.0mm, odp. ZL307-2X7
Parametry
| Liczba pinów (pól): | 2x7 |
| Wysokość [m]: | 7,0mm |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Producent: | CONNFLY |
| Raster [m]: | 2,54mm |
| Montaż: | THT |
Producent: CONNFLY ELECTRONIC
Symbol producenta: DS1002-03-2x7131 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.P2x07SIP7
karta katalogowa
Stan magazynowy:
100 szt.
| ilość szt. | 1+ | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 4,7900 | 3,1800 | 2,6400 | 2,3800 | 2,2800 |
Producent: CONNFLY ELECTRONIC
Symbol producenta: DS1002-03-2x7131
Obudowa dokładna: Rys.P2x07SIP7
Magazyn zewnętrzny:
1880 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,2800 |
| Liczba pinów (pól): | 2x7 |
| Wysokość [m]: | 7,0mm |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Producent: | CONNFLY |
| Raster [m]: | 2,54mm |
| Montaż: | THT |