Podstawka precyzyjna 16pin CONNECTAR
Symbol Micros:
P2x08SIP7
Obudowa: Rys.P2x08SIP7
żeńska; dwurzędowa; 2x08pin, prosta, raster: 2.54mm, THT; styki toczone, nóżki okrągłe; złocone, h=7.0/10.0mm, odp. ZL307-2X8
Parametry
| Liczba pinów (pól): | 2x8 |
| Wysokość [m]: | 7,0mm |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Producent: | CONNECTAR |
| Raster [m]: | 2,54mm |
| Montaż: | THT |
Producent: CONNFLY ELECTRONIC
Symbol producenta: DS1002-03-2x08-131 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.P2x08SIP7
karta katalogowa
Stan magazynowy:
150 szt.
| ilość szt. | 1+ | 5+ | 30+ | 150+ | 300+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 5,0600 | 3,3500 | 2,6700 | 2,4500 | 2,4100 |
Producent: CONNFLY ELECTRONIC
Symbol producenta: DS1002-03-2x8131
Obudowa dokładna: Rys.P2x08SIP7
Magazyn zewnętrzny:
820 szt.
| ilość szt. | 150+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,4100 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-08-01
Ilość szt.: 400
| Liczba pinów (pól): | 2x8 |
| Wysokość [m]: | 7,0mm |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Producent: | CONNECTAR |
| Raster [m]: | 2,54mm |
| Montaż: | THT |