DS1002-03-2x16131 CONNFLY Podstawka prezyzyjna
Symbol Micros:
P2x16SIP7
Obudowa: Rys.P2x16SIP7
żeńska; dwurzędowa; 2x16pin, prosta, raster: 2.54mm, THT; styki toczone, nóżki okrągłe; złocone, h=7.0/10.0mm, odp. ZL307-2X16
Parametry
| Liczba pinów (pól): | 2x16 |
| Wysokość [m]: | 7,0mm |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Producent: | CONNFLY |
| Raster [m]: | 2,54mm |
| Montaż: | THT |
Producent: CONNFLY ELECTRONIC
Symbol producenta: DS1002-03-2x16-131 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.P2x16SIP7
karta katalogowa
Stan magazynowy:
30 szt.
| ilość szt. | 1+ | 3+ | 10+ | 50+ | 200+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 7,9600 | 6,3500 | 5,4300 | 4,8800 | 4,6800 |
Producent: CONNFLY ELECTRONIC
Symbol producenta: DS1002-03-2x16131
Obudowa dokładna: Rys.P2x16SIP7
Magazyn zewnętrzny:
1930 szt.
| ilość szt. | 50+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 4,6800 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-05-21
Ilość szt.: 150
| Liczba pinów (pól): | 2x16 |
| Wysokość [m]: | 7,0mm |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Producent: | CONNFLY |
| Raster [m]: | 2,54mm |
| Montaż: | THT |